Hör av dig till oss så hjälper vi dig gärna.

Om du inte vet vem du ska kontakta, skicka ett mail till info@cardi.se så återkommer vi inom kort till dig.

Anna

Anna Egerbo

Ljusdesigner, Mölndal
anna.egerbo@cardi.se
Direkt: +46 31 86 93 11
Dan

Dan Nilsson

Informatör Belysning, Linköping
dan.nilsson@elektroskandia.se
Direkt: +46 11 21 76 05
Erik

Erik Svedberg

Belysningssäljare, Gävle
erik.svedberg@cardi.se
Direkt: +46 8 92 36 72
Torbjörn

Torbjörn Björk

Belysningssäljare, Sollentuna
torbjorn.bjork@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 36 24
Utbildningskonto 02

Utbildningskonto 02 Elektroskandia

,
utbildning.2@elektroskandia.se
William

William Larsson

KAM Support Butik, Stockholm
william.larsson@cardi.se
Direkt: +46 8 442 94 10

Försäljning

Patrick

Patrick Fagerli

Försäljningschef Cardi, Stockholm
patrick.fagerli@cardi.se
Mobil: +46 70 165 50 36
Emma

Emma Lindblom

Belysningssäljare, Norrköping
emma.lindblom@cardi.se
Direkt: +46 11 21 76 06
Charlotta

Charlotta Millbourn

Belysningssäljare, Malmö
lotta.millbourn@cardi.se
Mobil: +46 76 141 16 09
Conny

Conny Wallmark

Belysningssäljare, Luleå
conny.wallmark@cardi.se
Mobil: +46 70 545 02 66
Fredrik

Fredrik Pettersson

Belysningssäljare, Göteborg
fredrik.pettersson@cardi.se
Mobil: +46 76 762 63 24
Hillevi

Hillevi Jacobsen

Belysningssäljare, Göteborg
hillevi.jacobsen@cardi.se
Mobil: +46 76 762 63 22
Jessica

Jessica Vurestedt

Belysningssäljare, Östersund
jessica.vurestedt@cardi.se
Mobil: +46 73 312 35 52
Johan

Johan Berndt

Belysningssäljare, Stockholm
johan.berndt@cardi.se
Direkt: +46 8 442 94 16
Jonas

Jonas Strömblad

Belysningssäljare, Malmö
jonas.stromblad@cardi.se
Mobil: +46 73 023 84 74
Malin

Malin Laser

Belysningssäljare, Stockholm
malin.laser@cardi.se
Direkt: +46 8 442 94 15
Robert

Robert Johansson

Belysningssäljare, Stockholm
robert.johansson@cardi.se
Mobil: +46 72 220 30 69
Ruben

Ruben Aslan

Belysningssäljare, Stockholm
ruben.aslan@cardi.se
Mobil: +46 73 066 90 49
Tony

Tony Carlborg

Belysningssäljare, Örebro
tony.carlborg@cardi.se
Mobil: +46 72 536 00 02

KAM Butiksbelysning

Andreas

Andreas Nyberg

Key Account Manager Butik, Stockholm
andreas.nyberg@cardi.se
Direkt: +46 8 442 94 08
Peter

Peter Wranå

Key Account Manager Butik, Stockholm
peter.wrana@cardi.se
Direkt: +46 8 442 94 05
Anton

Anton Helge

KAM Support Butik, Stockholm
anton.helge@cardi.se
Direkt: +46 8 92 39 03

Ljusdesign

Hanna

Hanna Fredriksson

Ljusdesignchef, Stockholm
hanna.fredriksson@cardi.se
Direkt: +46 8 92 38 67
Annika

Annika Sjöö

Ljusdesigner, Borlänge
annika.sjoo@cardi.se
Direkt: +46 243 25 79 11
Jeanette

Jeanette Johnsson

Ljusdesigner, Helsingborg
jeanette.johnsson@cardi.se
Direkt: +46 40 38 51 39
Björn

Björn Cederstrand

Ljusdesigner, Stockholm
bjorn.cederstrand@cardi.se
Direkt: +46 8 92 39 84
Elin

Elin Ferngren

Ljusdesigner, Östersund
elin.ferngren@cardi.se
Direkt: +46 60 16 22 47
Christina

Christina Lemmens

Ljusdesigner, Växjö
christina.lemmens@cardi.se
Direkt: +46 8 442 94 18
Denisse

Denisse Manito

Ljusdesigner, Stockholm
denisse.manito@cardi.se
Direkt: +46 8 92 37 76
John

John Wattström

Ljusdesigner, Göteborg
john.wattstrom@cardi.se
Direkt: +46 31 86 93 24
Kajsa

Kajsa Larsson

Ljusdesigner, Malmö
kajsa.larsson@cardi.se
Mobil: +46 72 459 10 05
Malin

Malin Thyberg

Ljusdesigner, Skövde
malin.thyberg@cardi.se
Direkt: +46 11 21 76 25
Pontus

Pontus Nordahl

Ljusdesigner, Mölndal
pontus.nordahl@elektroskandia.se
Direkt: +46 31 86 93 08

Inköp, Produkt & Marknad

Johan

Johan Lång

Marknadschef Belysning, Sollentuna
johan.lang@elektroskandia.se
Mobil: +46 70 557 27 47
Fredrik

Fredrik Lindeberg

Marknadschef Cardi, Stockholm
fredrik.lindeberg@cardi.se
Mobil: +46 70 603 69 11
Caroline

Caroline Caesar

Marknadssupport Belysning, Borlänge
caroline.caesar@elektroskandia.se
Mobil: +46 70 302 27 78
Elisabeth

Elisabeth Kignell

Marknadsansvarig Cardi, Sollentuna
elisabeth.kignell@cardi.se
Mobil: +46 76 783 49 84
Fredrik

Fredrik Rudengren

Produktansvarig Cardi, Stockholm
fredrik.rudengren@cardi.se
Mobil: +46 70 563 89 93
Malin

Malin Jansson

Marknadsansvarig Cardi, Stockholm
malin.jansson@cardi.se
Mobil: +46 70 383 55 36
Matti

Matti Reiman

Teknik-och utbildningsansvarig, Stockholm
matti.reiman@cardi.se
Mobil: +46 70 383 55 10
Peder

Peder Wibom

Produktansvarig Cardi, Linköping
peder.wibom@elektroskandia.se
Mobil: +46 70 525 68 18
Terese

Terese Lejermalm Norberg

Produkt- och Inköpsansvarig Belysning, Sollentuna
terese.norberg@elektroskandia.se
Mobil: +46 70 212 15 16