produkter ikon Created with Sketch. Produkter
NYHETER
Tjänster
Referensprojekt

Medarbetare

FÖRSÄLJNING

 

Patrick Fagerli

FÖRSÄLJNINGSCHEF


 Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 08-92 35 24

patrick.fagerli@cardi.se

 
Charlotta Millbourn

BELYSNINGSSÄLJARE
MALMÖ

Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 076-141 16 09


lotta.millbourn@cardi.se


Hillevi Jacobsen

 BELYSNINGSSÄLJARE
GÖTEBORG

Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 076 762 63 22

hillevi.jacobsen@cardi.se


Jonas Strömblad

BELYSNINGSSÄLJARE
MALMÖ

 

Telefon: 08-92 35 00

Direkt: 073-023 84 74

 

jonas.stromblad@cardi.se


Tony Carlborg

BELYSNINGSSÄLJARE
ÖREBRO

 

Telefon: 08-92 35 00

Direkt: 072-536 00 02

 

tony.carlborg@cardi.se

 
Jessica Vurestedt

 BELYSNINGSSÄLJARE
ÖSTERSUND

Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 073-312 35 52


jessica.vurestedt@cardi.se

 

Johan Berndt

Belysningssäljare
STOCKHOLM

 Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 08-442 94 16

johan.berndt@cardi.se

 
Malin Laser

BELYSNINGSSÄLJARE
STOCKHOLM

Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 08-442 94 15


malin.laser@cardi.se


Ruben Aslan

 BELYSNINGSSÄLJARE
STOCKHOLM

Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 073-066 90 49

ruben.aslan@cardi.se


Robert Johansson

BELYSNINGSSÄLJARE
STOCKHOLM

 

Telefon: 08-92 35 00

Direkt: 072-220 30 69

 

robert.johansson@cardi.se


Fredrik Pettersson

BELYSNINGSSÄLJARE
GÖTEBORG

 

Telefon: 08-92 35 00

Direkt: 076-762 63 24

 

fredrik.pettersson@cardi.se


Conny Wallmark

BELYSNINGSSÄLJARE
LULEÅ


Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 070-545 02 66


conny.wallmark@cardi.se

LJUSDESIGN

 

Hanna Fredriksson

LJUSDESIGNCHEF


 Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 08- 92 38 67

hanna.fredriksson@cardi.se

 

Elin Ferngren

LJUSDESIGNER östersund
Föräldraledig

 Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 060 16 22 47

elin.ferngren@cardi.se

 
Anna Egerbo

LJUSDESIGNER
GÖTEBORG

Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 031-86 93 11


anna.egerbo@cardi.se


Denisse Manito

 LJUSDESIGNER

STOCKHOLM

Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 08-92 37 76

denisse.manito@cardi.se

 

Christina Hellström

LJUSDESIGNER

VÄXJÖ

 Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 08-442 94 18

christina.hellstrom@cardi.se


Jeanette Johnsson

LJUSDESIGNER

HELSINGBORG

Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 040-38 51 39


jeanette.johnsson@cardi.se


Kajsa Larsson

LJUSDESIGNER

MALMÖ

Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 072-459 10 05

kajsa.larsson@cardi.se


Pontus Nordahl

LJUSDESIGNER

GÖTEBORG

 

Telefon: 08-92 35 00

Direkt: 031-86 93 08

 

pontus.nordahl@cardi.se


Malin Thyberg

LJUSDESIGNER

SKÖVDE

 

Telefon: 08-92 35 00

Direkt: 08-92 35 05

 

malin.thyberg@cardi.se

 
Annika Sjöö

LJUSDESIGNER

BORLÄNGE

Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 0243 25 79 11


annika.sjoo@cardi.se

PRODUKT & MARKNAD

 

Fredrik Lindeberg

MARKNADSCHEF

 Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 08-442 94 03

fredrik.lindeberg@cardi.se

 
Fredrik Rudengren

PRODUKTANSVARIG

Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 08-442 94 07


fredrik.rudengren@cardi.se


Peder Wibom

 PRODUKTANSVARIG

Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 011-21 76 72

peder.wibom@cardi.se


Malin Jansson

MARKNADSANSVARIG

 

Telefon: 08-92 35 00

Direkt: 08-442 94 01

 

malin.jansson@cardi.se


Elisabeth Kignell

MARKNADSANSVARIG

 

Telefon: 08-92 35 00

Direkt: 08-92 35 05

 

elisabeth.kignell@cardi.se

 
Matti Reiman

 UTBILDNINGSANSVARIG LJUSDESIGN

Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 08-442 94 13


matti.reiman@cardi.se

KEY ACCOUNT BUTIK

 

Peter Wranå

KAM BUTIK


 Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 08-442 94 05

peter.wrana@cardi.se

 
Andreas Nyberg

KAM BUTIK


Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 08-442 94 08


andreas.nyberg@cardi.se


William Larsson

 KAM SUPPORT
BUTIK


Telefon: 08-92 35 00
Direkt: 08-442 94 10

william.larsson@cardi.se

 

Kontor & Utställning


Cardi Belysning
Valhallavägen 8, 114 22 Stockholm

Telefon +46 8-92 35 00
E-post info@cardi.se

ÖPPETTIDER

Måndag - Fredag 07.45 - 16.30
Lunch 12.00 - 12.45

HITTA TILL OSS
 
Närmaste tunnelbanestation är Tekniska högskolan, därefter en promenad på 750 m.
Parkering finns på Valhallavägen, mittemot kontoret.
Endast företagsförsäljning.

Välkomna in!

Vendre
Valhallavägen 8
114 22 Stockholm